2. O.S.B Gaziosmanpaşa OSB Mah. Haddeciler OSB 2. Sok No:3/1Altıeylül/BALIKESİR

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Baydar Group

Kalite Politikamız

Uluslararası rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüzde, Türkiye de lider marka olma özelliğimizi korumak, sektörümüzde öncelikle Avrupa’nın, daha sonra Dünya’nın en büyük ilk on üreticisi arasına girmek ve gelişen yeni pazarlar da aktif yer alabilmek için müşteri beklentilerini en yüksek kalite seviyesinde ve etkin üretim tekniklerini kullanarak verimlilik artışları ile uygun fiyatlarla karşılamak, Ürünlerimizi zamanında teslim etmekle, müşteri memnuniyetini ve güveninin sürekliliğini sağlamak, Tedarikçilerin kalite anlayışının geliştirilmesine katkıda bulunmak, iş güvenliği ve çevre bilinci ile çalışmak en temel hedeflerimizdir.
Ürünlerimizin kalitesinin sürekliliğini üst düzey kontrol teknikleri kullanarak, değişen müşteri beklentilerinin doğru tespiti ve gelişen teknolojinin takibiyle sağlamaktayız. Bu nedenle firmamız kalite sistemi, tasarım ve üretim faaliyetlerine yüksek önem vermektedir.
 
Yeni bir ürün tasarımında veya değişikliğinde ürünün güvenilirliği, tüm risk faktörleri, yasal şartlar ve standartlar göz önüne alınarak hatasız olarak sağlanır. Nitelikli insan gücünü oluşturmak için sürekli eğitilen, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları için cesaretlendirilen tüm personelimiz; amaç ve hedeflerimize ulaşmanın kalite sistem şartlarına uygun, dinamik bir yapı ile müşteri odaklı çalışılması ve her aşamada sürekli iyileştirmenin hâkim kılınmasıyla mümkün olacağının bilincindedir.
 
Bu anlayış içerisinde, kalite politikamızın tam ve doğru olarak anlaşılması, benimsenmesi ve uygulanması her çalışanın birinci sorumluluğudur.